Друк
30.01.2020

Укрзалізниця спільно з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) та Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) оголосили тендер на закупівлю робіт за проєктом «Електрифікація залізничного напрямку Долинська-Миколаїв-Колосівка», що входить до мережі TEN-T

Укрзалізниця запрошує до участі у тендері на виконання робіт по Фазі І (електрифікація ділянки Долинська-Миколаїв). Відповідне оголошення оприлюднене на електронному майданчику для закупівель ЄБРР (платфома ECEPP).

Тендер пройде за абсолютно прозорими та зрозумілими правилами ЄБРР та ЄІБ. Його учасниками можуть бути як резиденти України, так і нерезиденти. За результатами тендеру Укрзалізниця планує закупити роботи з електрифікації ділянки Долинська-Миколаїв, що є частиною коридору Транс’європейської транспортної мережі (TEN-T) в межах України.

Фінансування проєкта «Електрифікація залізничного напрямку Долинська-Миколаїв-Колосівка» здійснюватиметься за залучені кошти ЄБРР та ЄІБ на загальну суму близько 366 млн євро з ПДВ.

Головною метою проєкту «Електрифікація залізничного напрямку Долинська-Миколаїв-Колосівка» є розвиток галузі залізничного транспорту України. Даний проєкт спрямований на підвищення пропускної спроможності та рівня безпеки на залізничному транспорті, покращення залізничного сполучення з портами України, що в свою чергу позитивно впливає на обсяги перевезень.

Наразі транспортними коридорами TEN-T перевозиться близько 80 % усіх транзитних вантажів. Оновлення його інфраструктури сприятиме зменшенню часу проходження вантажів територією України і, як наслідок, дозволить збільшити фінансові надходження компанії.

Посилання на оголошення оприлюднене на електронному майданчику для закупівель ЄБРР: https://ecepp.ebrd.com/delta/viewNotice.html?displayNoticeId=8177012