Друк
21.11.2019

Розпочав роботу зал очікування для військових у Миколаєві

У листопаді відкрито ще один зал очікування для військовослужбовців — цього разу на залізничному вокзалі Миколаєва. Загалом такі приміщення вже працюють на 6 вокзалах України. Усі вони переобладнані з колишніх депутатських залів.

 

Зал очікування розташований у будівлі вокзалу станції Миколаїв, вхід — зі сторони першої пасажирської платформи. Працює цілодобово.

Переоблаштування приміщень виконано власними силами Укрзалізниці. Для комфорту відвідувачів тут є кімната для прийому їжі, санвузли, душ, місця для сидіння, телевізори, холодильники, розетки для зарядки мобільних пристроїв, доступ до інтернету. Крім того, військові можуть скористатися пральною машиною, прасувальною дошкою з праскою, сушаркою для білизни, кавоваркою та чайником.

Нагадаємо, що перший такий зал очікування для військовослужбовців відкрився 1 жовтня 2019 року на Центральному залізничному вокзалі в Києві. Аналогічні зали вже працюють у Львові та Одесі, Дніпрі та Харкові.

Усі зали призначені для короткочасного перебування військовослужбовців (учасників ООС) за наявності посвідчення, що засвідчує особу, та проїзного документу на поїзд (крім приміського сполучення).