Друк
14.11.2019

Укрзалізниця планує передати Дарницький вокзал у концесію для його добудови, — Євген Кравцов

Укрзалізниця планує передати в концесію залізничний вокзал на станції Дарниця в Києві. Він один із перших у переліку об’єктів, для розвитку яких планується залучити інвесторів на умовах державно-приватного партнерства. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

 

«До прийняття Закону України «Про концесії», на жаль, механізмів для розбудови цього об’єкту не було. Тепер ми маємо дієвий інструмент та перспективу для залучення інвесторів», — сказав він.

За словами Євгена Кравцова, саме завдяки залученню приватного капіталу планується добудувати цей об’єкт та зробити з нього на лівому березі Києва сучасний вокзал з торгово-розважальними площами. 

 

Довідково

Перша черга будівництва пасажирського вокзального комплексу на станції Дарниця в Києві була завершена в січні 2007 року. Незавершеним залишається будівництво головної будівлі вокзалу з центральним тунелем (побудований залізобетонний каркас на сім поверхів, тунель без оздоблення та інженерних мереж), відкритої автостоянки з підземним паркінгом, головного перону та зовнішніх мереж водопостачання й водовідведення.