Друк
01.11.2019

Керівники Укрзалізниці та Торгово-промислової палати обговорили питання розвитку інфраструктури Донбасу

Голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов та президент торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков обговори інфраструктурні проєкти, які можуть стати стимулом для розвитку бізнесу у Донецькому регіоні.

 

Як повідомив керівник Укрзалізниці, вже сьогодні спостерігається великий вантажопотік в цьому напрямку, тож інвестування коштів з боку Укрзалізниці та держави в розвиток інфраструктури, в тому числі й залізничної, має забезпечити економічний ефект для регіону.

Зокрема, за словами керівника компанії, наразі Укрзалізниця разом із світовими фінансовими інституціями розглядає доцільність будівництва залізничної лінії, яка має з’єднати напрямки Кіндрашівська-Нова – Лантратівка і Попасна – Сватове – Куп’янськ. «Для цього залізничного сполучення необхідно 1,5 млрд грн. Якщо залучити не тільки державні, але й приватні кошти, то цей проєкт має дати великий економічний ефект для регіону», – підкреслив Євген Кравцов.

«Відсутність сполучення роз’єднує не лише людей, а й заважає бізнесу. Для регіону вкрай важливе залізничне сполучення із Києвом та іншими містами України. Це пришвидшить пересування, а отже стимулюватиме розвиток торгівлі, розвиток малого та середнього бізнесу, вихід його за межі регіону», – зауважив Геннадій Чижиков.