Друк
31.10.2019

Укрзалізниця оголошує конкурс для визначення оператора з надання послуг харчування та додаткових послуг для пасажирів швидкісних поїздів

Філія «Українська залізнична швидкісна компанія» АТ «Укрзалізниця» оголошує відкритий конкурс для визначення оператора з надання послуг харчування і запровадження додаткових послуг для пасажирів поїздів Інтерсіті та Інтерсіті+.

Послуга №1 – забезпечення харчування для пасажирів на території рухомого складу філії «УЗШК» та для працівників філії «УЗШК» на території ТПС Дарниця (технічні, якісні та кількісні критерії).

Послуга №2 – забезпечення доступу до медіаконтенту для пасажирів на території рухомого складу філії «УЗШК» (технічні, якісні та кількісні критерії).

Послуга №3 – забезпечення перевезень експрес-відправлень для поштових операторів на території рухомого складу філії «УЗШК» (технічні, якісні та кількісні критерії).

Місце надання послуг:

  1. Рухомий складу філії УЗШК:

- 10 поїздів «Hyundai Rotem» по 9 вагонів в кожному;

- 2 поїзда «Skoda» по 6 вагонів в кожному;

- 2 електропоїзда «ЕКр-1» по 9 вагонів в кожному;

- 2 поїзда «МПЛТ» по 5 вагонів в кожному.

     2.  Територія ТПС Дарниця (м. Київ, вул. Приколійна, 1).

Запрошуємо компанії, які мають досвід надання високоякісних послуг по зазначеним лотам до участі в конкурсі.

Подання конкурсних пропозицій до 12:00 (за київським часом) 20 листопада 2019 р.

За детальною інформацією та умовами проведення відкритого конкурсу просимо звертатися за телефоном:  (044) 406-99-10  або на електронну адресу: ursc_secretary@uz.gov.ua.