Друк
22.10.2019

Укрзалізниця змінила більше половини керівників підрозділів, що відповідають за пасажирські перевезення

З початку року Укрзалізниця змінила 55 % керівного складу виробничих підрозділів філії «Пасажирська компанія». Зокрема, це начальники вагонних дільниць, депо та вокзалів, які неналежно виконували свої посадові обов’язки або підозрюються у зловживаннях.


За словами голови правління АТ «Укрзалізниця» Євгена Кравцова, на початковому етапі трансформації компанії та перетворення її у холдинг важливо мати команду ефективних управлінців, які готові до реформ та не причетні до корупційних схем. «Пасажирський сектор – це найбільш чутливий для населення напрямок діяльності Укрзалізниці. Підрозділи, які відповідають за організацію пасажирських перевезень, зобов’язані належно виконувати свої функції, – поїзди мають виходити в рейс справними і чистими, а клієнти – отримувати якісний сервіс. Керівники, які не справляються з цими завданнями, а тим більше підозрюються у корупційних схемах, будуть невідкладно звільнені», – зазначив керівник компанії. 

Загалом з початку року вже звільнено 22 керівника виробничих підрозділів філії «Пасажирська компанія». Крім того, за фактом завдання збитків компанії відкрито 11 справ. По 4 справах розслідування завершене, викрадене майно повернуте й збитки відшкодовані Укрзалізниці.