Друк
25.09.2019

Укрзалізниця та ЄБРР оголосили про початок процедури закупівлі вантажних піввагонів

Стартував процес закупівлі вантажних піввагонів для реалізації спільного проекту АТ «Укрзалізниця» та ЄБРР. Закупівля здійснюватиметься в рамках двостадійного тендеру відповідно до принципів і правил банку із застосуванням електронного порталу закупівель для клієнтів ЄБРР – ECEPP.

 

Проект фінансується за рахунок кредитних коштів ЄБРР без державних гарантій та власних коштів АТ «Укрзалізниця». Загалом передбачається закупити приблизно 4 500 вантажних піввагонів загального призначення (з люками) у три етапи: у 2019 році на першому етапі – 1000 вагонів (4 лоти), у 2020 році на другому етапі 1500 вагонів (5 лотів) та на третьому етапі 2000 вагонів (6 лотів).

Сімдесят відсотків від контрактної ціни (без ПДВ) фінансуються за рахунок коштів позики ЄБРР, а тридцять відсотків – за контрактом фінансуються АТ «Українська залізниця». Для реалізації проекту передбачається надання кредитних коштів ЄБРР у розмірі 150 млн дол. США.

Для участі в процедурі закупівлі компаніям необхідно зареєструватися на порталі ECEPP за посиланням: https://ecepp.ebrd.com/delta/viewNotice.html?displayNoticeId=9503507. Потенційні учасники, які зареєструвались у ECEPP та виявили зацікавленість у договорі, можуть отримати роз'яснення та додаткову інформацію від АТ «Укрзалізниця» через ECEPP.

Двостадійна тендерна процедура передбачає, що тендер на першому етапі буде складатися лише з технічної пропозиції без зазначення будь-яких цін, а на другому етапі подаватимуться комерційні пропозиції.

Найближчим часом планується зустріч з учасниками ринку з метою роз'яснення порядку проведення тендера та особливостей тендерної процедури.