Друк
19.08.2019

Укрзалізниця планує восени оголосити рамковий тендер на закупівлю усього обсягу пального на 2020 рік

У вересні Укрзалізниця планує оголосити рамковий тендер на постачання усього обсягу пального на 2020 рік. Про це повідомив директор з питань закупівель АТ «Укрзалізниця» Сергій Довгаленко під час круглого столу з нафтотрейдерами. Захід відбувся з ініціативи товариства 16 серпня 2019 року в Києві.

 

«Компанія відкрита до діалогу з надійними постачальниками. Ми закликаємо учасників ринку, більшість з яких вже мають досвід роботи за рамковими угодами з іншими державними компаніями, долучитися до підготовки проекту тендерної документації та надати свої пропозиції. Впевнений, ми зможемо в рамках законодавчого поля врахувати усі доречні зауваження та побажання, які дозволять забезпечити ефективний, прозорий та конкурентний тендерний процес», - зазначив він.

За результатами круглого столу учасники домовилися, що проект рамкової угоди, підготовлений спеціалістами Укрзалізниці, буде передано на розгляд учасникам ринку вже на початку вересня.

До круглого столу були запрошені представники компаній, які брали участь у нещодавній екстреній процедурі закупівлі дизпального, що була пов’язана зі зривом тендерного процесу, а саме: ТОВ «Анвітрейд», ТОВ «Газтрим», ТОВ «Нафтотрейд-Капітал», ПП «Окко Контракт», ТОВ «ТД «Сокар Україна», ТОВ «Торум», ТОВ «Оіл-Трейд 2018», ТОВ «Альянс Енерго Трейд», ТОВ «Глуско Україна», ТОВ «Енерджі Юніон», ПАТ «Укртатнафта», ТОВ «БНК-Україна».

Нагадаємо, що за результатами зазначеної процедури Укрзалізниці вдалося зекономити 45 млн грн. У подальшому економія збільшилася за рахунок падіння показників Platts.

Як раніше повідомлялося, Укрзалізниця стала першою державною компанією України, яка почала постачати дизпальне із застосуванням формульної зміни ціни з урахуванням котирувань Platts.