Друк
05.08.2019

Укрзалізниця готова укласти угоди на постачання дизельного пального з економією майже 45 млн грн, — Сергій Довгаленко

Третього серпня цього року АТ «Укрзалізниця» провело переговорну процедуру та повідомляє про наміри укласти угоди з чотирма постачальниками дизельного пального. Весь обсяг був розділений на 6 лотів по 10 тисяч тонн. Орієнтовна економія від формульної ціни, яка передбачає прив’язку до показників Platts, склала майже 45 млн грн. Компанія заощадить значні кошти завдяки великій конкуренції та активності учасників. Про це розповів директор з питань закупівель АТ «Укрзалізниця» Сергій Довгаленко.

 

Участь у переговорах взяли 9 постачальників дизельного пального: ТОВ «Оіл-Трейд 2018», ТОВ «БНК-Україна», ТОВ «Альянс Енерго Трейд», ТОВ «Анвітрейд», ПП «ОККО контракт», ТОВ «Торговий дім «СОКАР Україна», ТОВ «Глуско Україна», ТОВ «Енерджи Юніон» та ТОВ «Торум».

За результатами переговорів переможцями були визнані чотири компанії: ТОВ «Торум» у двох лотах із цінами 25550 та 25300 грн за тонну; ТОВ «Оіл-Трейд 2018» у двох лотах з цінами 25380 і 25310 грн за тонну; ТОВ «Альянс Енерго Трейд» у одному лоті з ціною 25320 грн за тонну та ТОВ «Глуско Україна» в одному лоті з ціною 25250 грн за тонну.

За графіком переговорної процедури, договори на постачання палива мають бути укладені 9 серпня. Як зазначив Сергій Довгаленко, значним позитивом є те, що за підсумками переговорів Укрзалізниця отримала трьох нових постачальників, які раніше не мали контрактів на постачання палива з компанією.

«Під час переговорів відбувалося безпосереднє обговорення не лише укладання контрактів та їх ціни, але й загальних питань взаємодії Укрзалізниці та постачальників. Зокрема, говорили про перспективу укладання багаторічної рамкової угоди, яка б спростила участь у тендерах, дозволила зробити постачання дизельного палива більш швидким, прозорим та передбачуваним як для Укрзалізниці, так і для учасників ринку палива», — зазначив директор з питань закупівель компанії.