Друк
26.07.2019

Директором з питань закупівель АТ «Укрзалізниця» призначено Сергія Довгаленка

До команди менеджерів Укрзалізниці долучається фахівець із багаторічним досвідом роботи в провідних телекомунікаційних та авіаційних компаніях України та світу. Сергія Довгаленка призначено директором з питань закупівель АТ «Укрзалізниця».

 

«Мені потрібні вчасні і прозорі закупівлі за принципом найбільш економічно вигідної пропозиції для компанії. Зараз ми ставимо мету посилити в компанії процеси, що пов’язані із закупівлями, їх плануванням, контролем та обліком. Тому цю позицію зайняв менеджер з великим досвідом роботи в зазначеній сфері», — зазначив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

З 2009 року Сергій Довгаленко займав керівні посади, зокрема, директора із закупівель у телекомунікаційних компаніях — Telecommunications Company, Bakcell (Азербайджан) та в авіакомпанії — Etihad Airways (Абу Дабі, ОАЕ). Під його керівництвом запроваджувалися SAP-процеси замовлень та управління матеріалами.

«Наразі Укрзалізниця ще в процесі трансформації у вертикально-інтегрований холдинг. Приємно долучитися до команди реформаторів, разом змінювати й налаштовувати в ній процеси, покращувати її репутацію та забезпечувати умови для ефективної роботи», — зазначив Сергій Довгаленко.

Крім того, новопризначений менеджер працював в Українському представництві LM Ericsson International AB та ДП «Reichle & De-Massari Україна». У 2002 році як директор із закупівель та логістики він долучився до ТОВ «Голден Телеком». Під його керівництвом було побудовано систему закупівель, запроваджено тендерні процедури та підпорядковано закупівлі в регіональних дирекціях, запроваджено проект розвитку нової мобільної мережі.

З 2007 по 2009 роки працював на посаді директора із закупівель та логістики ВАТ «Фарлеп-Інвест» (телекомунікаційна група Vega). За цей період було побудовано систему закупівель та контролю основних коштів холдингу в складі 23 компаній, підпорядковано закупівлі та склади в регіонах та запроваджено SAP процеси замовлень та управління матеріалами.