Друк
09.07.2019

Укрзалізниця до сезону цьогорічних пікових вантажних перевезень сформувала резерв рухомого складу, – Євген Кравцов

Вперше за останні шість років Укрзалізниця сформувала резерв вантажних вагонів та локомотивів. Маючи такий запас рухомого складу, можна з впевненістю говорити, що компанія повністю готова до цьогорічних пікових перевезень. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

 

«Наразі компанія має в резерві декілька тисяч вантажних вагонів. Крім того, робочий парк локомотивів складає близько 1800 одиниць та ще близько 130 у резерві. Цей показник вказує на те, наскільки суттєво ми змогли за останні роки оновити рухомий склад», – зазначив керівник компанії.

За словами Євгена Кравцова, Укрзалізниця вже повністю готова до цьогорічних пікових перевезень. «Нам вдалося успішно пройти минулий маркетинговий рік і впевнений, що впораємося і з цим», – додав він.

Керівник Укрзалізниці запевнив, що компанія й надалі не збавлятиме темпів оновлення своїх основних фондів. «Наразі вже розроблена та затверджена п’ятирічна стратегія компанії. Основні акценти, передбачені нею, – оновлення тягового рухомого складу і вантажних вагонів. Також інвестуємо у необхідні інфраструктурні проекти. Лише у цьому році ми плануємо спрямувати на інвестиційну програму 21 млрд грн», – розповів Євген Кравцов.

Крім того, він нагадав, що компанія наразі шукає стратегічних партнерів для оновлення вантажних електровозів. «У нас вже є short list компаній, які пройшли технічний відбір. Серед них, зокрема Alstom», – резюмував Євген Кравцов.