Друк
26.06.2019

Видубичі стануть унікальним для України транспортним хабом, — Євген Кравцов

Реконструкція залізничної станції Видубичі йде за графіком. Уже до кінця цього року всі роботи з облаштування зупинки для Kyiv Boryspil Express мають бути завершені. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.


За його словами, наразі триває зведення платформи для експресу. «Залізничники завершують монтаж фундаменту пасажирської платформи. Далі перейдемо до монтажу стінових блоків. Це дуже складна ділянка — тут велика кількість інженерних мереж зв’язку й енергетики, тому більшу частину робіт доводиться виконувати вручну, без залучення будівельної техніки», — повідомив Євген Кравцов.

Зведена платформа буде завширшки від 4 до 6 метрів, завдовжки 209 метрів, матиме два входи та виходи. «Один вхід буде під землею, прямо до метрополітену. Плануємо облаштувати відкритий павільйон, широкі сходи з навісом і підйом для людей з інвалідністю, встановити автомати продажу квитків. Другий вхід — сходи до облаштованого майданчика», — уточнив голова правління Укрзалізниці.

Як зазначає Євген Кравцов, така реконструкція станції Видубичі дозволить поєднати в одному транспортний ланцюгу одразу декілька видів транспорту. «Для нашої країни це буде унікальний транспортний хаб, який фактично об’єднає автобусні перевезення, залізницю, метро та авіатранспорт. Тож пасажир, який, наприклад, з Обухова подорожує на відпочинок за кордон, зможе автобусом доїхати до транспортного вузла Видубичі, там здійснити зручну пересадку на експрес і вже менш ніж за 30 хвилин бути в аеропорту», — зазначив керівник компанії.

Нагадаємо, Kyiv Boryspil Express з’єднує головний залізничний вокзал української столиці Київ-Пасажирський з Міжнародним аеропортом «Бориспіль». Експреси роблять проміжну зупинку тривалістю 2 хвилини на вокзалі Дарниця.

Курсування поїздів у регулярному режимі почалося 30 листопада 2018 року. А з 10 травня 2019 року на зазначеному маршруті Укрзалізниця розпочала здійснювати регулярні перевезення пасажирів здвоєними тандем-поїздами. Наразі в години пік уже курсує шість здвоєних поїздів: №830 Київ (11:02) – Бориспіль (11:41), №829 Бориспіль (11:44) – Київ (12:26), №834 Київ (13:00) – Бориспіль (13:38), №833 Бориспіль (13:58) – Київ (14:38); №842 Київ (17:00) – Бориспіль (17:38) та №841 Бориспіль (17:41) – Київ (18:20).

Ціна квитка становить 80 грн.

З розкладом руху Kyiv Boryspil Express можна ознайомитися тут.