Друк
10.06.2019

Укрзалізниця впроваджує кодекс корпоративної етики зі світовими практиками, комплаєнс-політиками і правовими нормами, – Євген Кравцов

АТ «Укрзалізниця впроваджує кодекс корпоративної етики. Як зазначив голова правління товариства Євген Кравцов, цей документ – зведення тих правил і цінностей, якими керуватиметься у роботі «Українська залізниця» та її персонал. За його словами, кодекс увібрав найкращі світові практики, комплаєнс-політики і ґрунтується на міжнародних та українських правових нормах і принципах.

 

Укрзалізниця, як наголосив Євген Кравцов, прагне вести бізнес чесно і сумлінно, відповідно до правових етичних норм. «Впроваджуючи новий Кодекс корпоративної етики, ми підтверджуємо репутацію компанії, як надійного контрагента. Цей документ – зведення тих правил і цінностей, якими керуватиметься у роботі «Українська залізниця» та її персонал. Це важливо для більш ніж 260 тисяч працівників, і для наших партнерів. Ми будуємо ефективну клієнтоорієнтовану компанію з орієнтацією на максимальні результати роботи», – пояснив Євген Кравцов.

«Це важливий етап розвитку та зростання нашої компанії. У сьогоднішньому конкурентному бізнес-середовищі корпоративний етичний кодекс повинен бути тією основою, на якій співробітники приймають рішення, керуючись чесністю та довірою. Новий кодекс закріплює ті засади, за якими працює сучасна «Українська залізниця» – професійність, толерантність, інклюзивність, відкритість та відповідальність», – розповів Євген Кравцов.

За його словами, від дотримання цього Кодексу залежить не лише прозорість компанії, а й репутація як партнера в очах міжнародної та української спільноти, та роботодавця – одного із найбільших в Україні.

Кодекс складається із 12 розділів стосовно соціальної відповідальності, правил поведінки співробітників, поведінки на робочому місці та громадських місцях, відносин з публічними особами та партнерами, відповідальності перед акціонером, дотримання етичних цінностей та кодексу.

Ознайомитися з текстом кодексу корпоративної етики АТ «Укрзалізниця» можна на офіційному сайті:https://www.uz.gov.ua/about/documents_jsc/