Друк
24.05.2019

Пасажири Інтерсіті+ та Інтерсіті знову можуть замовити харчування в поїзді при купівлі квитків

Укрзалізниця повернула послугу замовлення та оплати продуктових наборів безпосередньо під час придбання проїзних документів, як у касах так і онлайн.

 

Пасажири швидкісних поїздів Інтерсіті+ та Інтерсіті знову мають можливість за бажанням замовити та оплатити послугу харчування в будь-якій залізничній касі під час придбання проїзного документа. Для цього необхідно сказати про це квитковому касиру під час купівлі квитка. Також замовити продуктовий набір можна, купуючи квитки через інтернет.

Продуктовий набір, що пасажири можуть придбати разом із квитком, складається з фреш-сендвича з куркою або сиром фета та пакетованого чаю на вибір пасажира. Вартість набору — 89 грн.

До речі, окрім продуктових наборів, при купівлі проїзних документів пасажири швидкісних поїздів за бажанням можуть замовити чай, каву та мінеральну воду, вартість яких буде включено до вартості квитка.

Така послуга була відновлена філією «Українська залізнична швидкісна компанія» АТ «Укрзалізниця» спільно з ТОВ «ВОГ Кафе Інтерсіті» для зручності й комфорту пасажирів.