Друк
03.05.2019

Укрзалізниця вимагає від ресурсу «БізнесЦензор» спростувати новину про нібито збитки компанії та закликати інші ЗМІ не поширювати неправдиву інформацію

Укрзалізниця закликає ресурс «БізнесЦензор» спростувати новину про нібито збитки компанії та звернутися до інших ЗМІ із закликом не поширювати неправдиву інформацію. Вона була оприлюднена сьогодні, 03.05.2019, на сайті «БізнесЦензор» під назвою «Общий убыток «Укрзализныци» за год вырос в шесть раз до 500 млн» (https://biz.censor.net.ua).

 

Укрзалізниця заявляє, що твердження, які містяться у вказаному повідомленні, не відповідають дійсності, вводять в оману громадськість, бізнес-середовище та завдають шкоди діловій репутації компанії.

Оскільки поширена «БізнесЦензором» неправдива інформація була передрукована та розтиражована низкою інших ЗМІ, Укрзалізниця вважає необхідним, щоб видання негайно виступило від свого імені зі спростуванням вказаного матеріалу, вибаченнями на адресу Укрзалізниці та проханням до інших медіа утриматися від розповсюдження бездоказових висновків, що містяться в ньому.

Відповідно до зведеної консолідованої звітності Укрзалізниці за 2018 рік, підтвердженої незалежним аудитором Ernst & Young, чистий прибуток товариства збільшився на 78 % порівняно з аналогічним показником 2017 року та склав 203,9 млн грн.

Нагадаємо, раніше директор з економіки і фінансів АТ «Укрзалізниця» Андрій Рязанцев заявив: «Ставити під сумнів цифри, верифіковані Ernst & Young, мало хто наважиться. В Україні, на жаль, є практика, коли вирвані з контексту й довільно інтерпретовані цифри можуть цілеспрямовано використовуватись для дискредитації досягнень компанії та її менеджменту. Вже який рік Укрзалізниця працює за міжнародними стандартами звітності і є значною частиною не тільки економіки України, а й світової. Тому я закликав би довіряти авторитетним світовим компаніям, а не вестись на дешеві інформаційні вкиди».