Друк
02.05.2019

«Маємо перші 100 млн залізничних квитків, оформлених через інтернет», — Євген Кравцов

Понад 100,5 млн залізничних квитків придбали пасажири Укрзалізниці через електронні сервіси з початку введення послуги. Частка оформлених через інтернет проїзних документів постійно зростає: у 2019 році так наразі реалізовано 56% квитків, тоді як за 2018 рік це склало 50 % від загального продажу. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

 

За його словами, популярність послуги з продажу електронних квитків можна пояснити її зручністю — купити проїзний документ можна будь-де та будь-коли, пасажир самостійно обирає потрібний поїзд, тип вагона й місце. До того ж квиток, оформлений через інтернет, практично неможливо загубити — його можна друкувати необмежену кількість разів з листа, що приходить на електронну пошту пасажира, чи пред’явити на екрані смартфона. «Особливо доречною доступність купівлі онлайн є для наших молодих клієнтів, студентів, оскільки вони так можуть оформити пільгові квитки. Крім того, надзвичайно актуальною ця послуга є для людей з інвалідністю. Тому з січня цього року вона є доступною і для цієї соціальної категорії , тепер квитки вони можуть придбати, навіть не виходячи з дому », — зазначив Євген Кравцов.

Квитки через інтернет можна придбати на всі поїзди внутрішнього сполучення, поїзди міжнародного сполучення з Польщею, що курсують до прикордонних станцій Перемишль та Хелм, а також поїзд «Чотири столиці» Київ — Мінськ — Вільнюс — Рига.

На міжнародні поїзди, що курсують у сполученні з країнами СНД, пасажири в режимі онлайн можуть оформити й оплатити проїзд, після чого отримають бланк замовлення на електронну пошту, і його необхідно обміняти в залізничній касі на звичайний квиток.