Друк
26.04.2019

Сьогодні ГогольTrain відправиться на ГОГОЛЬFEST

Сьогодні о 19:03 з Центрального залізничного вокзалу до Маріуполя відправиться арт-поїзд ГогольTrain. По дорозі на ГОГОЛЬFEST учасники зроблять дві зупинки: в Дніпрі та у Волновасі. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

 

За словами керівниками компанії, вагони для цього унікального поїзда розмальовували графіті-команди з усієї України дві доби.

«Від Укрзалізниці - поїзд, маршрут, команда супроводу та повна підтримка. Від команди ГОГОЛЬFEST — концепція, художники, макети та феєричні ідеї. Якщо зібрати все разом, то вийде ГогольTrain — перший в країні та й в усій Європі арт-поїзд. Крутий масштабний мистецький проект», — зазначив Євген Кравцов.

До речі, як повідомив Євген Кравцов, Укрзалізниця залишить розмальовані вагони без змін і після фестивалю вони курсуватимуть Україною. Отже, усі охочі зможуть їх побачити, а може, й подорожувати ними.

Поїзд ГогольTrain сформований з 10 вагонів: 3 купейні, 5 плацкартних і 2 вагони-ресторани. Всередині вагони також декоровані під концепцію фестивалю. Зокрема, в одному з вагонів ресторанів облаштовано міні-сцену для виступу музичних гуртів, інший облаштований у ретро-стилі. Як кажуть організатори фестивалю, поїзд перетвориться на творчий простір, де кожен із мандрівників знайде собі заняття до душі.