Друк
22.04.2019

На Харківщині підліток піднявся на дах вагона-цементовоза та був травмований електричним струмом

У неділю, 21 квітня 2019 року о 16:49 на 17-й колії станції Мерефа, що на Харківщині, підліток 2004 року народження з невідомих причин піднявся на дах вагона-цементовоза неробочого парку і був уражений електричним струмом контактної мережі. На щастя, хлопець залишився живим. Потерпілого доставлено у лікарню міста Харкова. Загалом у квітні цього року внаслідок ураження електричним струмом вже травмовано 7 сторонніх осіб, у тому числі 2 – зі смертельним наслідком. Серед травмованих – 5 дітей віком до 16 років.

 

Попри постійні застереження та заклики залізничників до громадян не наражати себе на небезпеку на об’єктах залізниці, випадки травмування і надалі трапляються, особливо серед неповнолітніх. Рухомий склад, неначе магніт, притягує до себе підлітків, які не усвідомлюють, якими тяжкими можуть бути наслідки від таких небезпечних розваг на залізниці.

За відповідний період 2018 року електричним струмом було травмовано 5 сторонніх осіб, з них 1 – смертельно, серед травмованих було 2 дітей віком до 16 років.

Загалом з початку 2019 року станом на 22 квітня внаслідок ураження електрострумом було травмовано 10 сторонніх громадян, з них 3 – смертельно, 6 дітей віком до 16 років травмовано не смертельно. За відповідний період 2018 року внаслідок ураження електричним струмом було травмовано 7 сторонніх громадян, з них 1 – смертельно. Також 2 дітей віком до 16 років було травмовано не смертельно.

Залізничники вкотре закликають громадян бути обачними на об’єктах залізничного транспорту та дотримуватися правил безпечної поведінки. Закликаємо дорослих якомога частіше пояснювати та нагадувати дітям про те, що перебувати поряд з контактною мережею – це небезпечно і може коштувати життя.