Друк
22.03.2019

Укрзалізниця прийме в експлуатацію вагони РІЦ для міжнародного сполучення після отримання дозвільних документів на їх курсування до країн ЄС, - Євген Кравцов

У 2019 році Укрзалізниця придбає у вітчизняного виробника ПАТ "Крюківський вагонобудівний завод" вагони габариту РІЦ для міжнародного сполучення.  Сьогодні під час візиту на завод їх оглянув голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

Керівник компанії на своїй сторінці у Facebook повідомив, що ці вагони курсуватимуть на маршруті Київ-Відень-Київ. «Не лише купе, СВ, а й вагони для міжнародного сполучення габариту РІЦ замовили на 2019-й. З відмінностей від класичних вагонів: у кожному купе є окремий умивальник, у вагоні є душ та пеленальний стіл для немовлят», - зазначив він у своєму дописі.

Він також додав, що Укрзалізниця прийме в експлуатацію зазначені вагони після їх сертифікації європейськими колегами. «На черзі - отримання дозвільних документів на курсування до країн ЄС і зустрічі з угорськими та австрійськими залізничниками», - резюмував Євген Кравцов.