Друк
14.12.2018

Євген Кравцов: значне прискорення обігу тяги – результат вже перших рейсів тепловоза GE, що вчора вийшов на маршрут

Вже перші рейси тепловоза General Electric, що вийшов вчора на маршрут,  засвідчили, що у цих локомотивів значно швидший обіг порівняно з існуючим парком. Таким чином локомотив TE33AС здатен зробити більшу кількість поїздок за зміну, ніж локомотиви, що працювали раніше на цих маршрутах. Про це повідомив керівник Укрзалізниці Євген Кравцов.

«Так, наприклад, маршрут Комиш-Зоря – Федорівка і зворотно новий локомотив долає у середньому за 3 – 3,5 год, тоді як тепловози, що досі працювали на цьому маршруті – за 4,5 год», – зазначив Євген Кравцов.

Він також повідомив, що максимальна вага поїзда, який веде локомотив General Electric на ділянці Федорівка – Комиш-Зоря, – наразі складає 3900 тонн. «Проте впродовж першого місяця експлуатації ми визначимо, на скільки можливо збільшити вагову норму. Запас потужності у тепловоза є. Раніше на цій ділянці ми використовували лише двосекційні локомотиви, бо таких потужних односекційних не було», – прокоментував Євген Кравцов.

Крім того, за його словами, сьогодні на маршрут має вийти наступний локомотив GE, а до кінця тижня ще два.

Загалом у перевезеннях найближчим часом будуть задіяні 8 прийнятих в експлуатацію тепловозів GE із 20, які вже поставлені в Україну. Решта, 12 тепловозів, будуть передані компанії в експлуатацію до кінця цього року.