Друк
06.12.2018

Каси вокзалу станції Київ-Пасажирський і сьогодні працюватимуть до опівночі

Сьогодні, 6 грудня, 28 квиткових кас вокзалів станції Київ-Пасажирський працюватимуть до 00:00. Квиткові каси Укрзалізниці продовжують працювати у посиленому режимі другу добу для зручності пасажирів під час придбання проїзних документів.

Вчора, 5 грудня, 31  каса вокзалів ст. Київ-Пасажирський працювала до 00:00 годин. Такі заходи дозволили пасажирам придбати 14773 квитки на поїзди. Укрзалізниця й надалі визначатиме тривалість роботи залізничних кас залежно від попиту на послугу з боку пасажирів.

Нагадаємо, що залізничні квиткові каси та онлайн-система продажу квитків booking@uz.gov.ua працюють в умовах високого навантаження через збільшений попит на проїзні документи, зокрема, на період новорічно-різдвяних свят. Зазначимо, що з наступного тижня Укрзалізниця почне продаж проїзних документів на додаткові поїзди. Очікується, що цього святкового сезону таких буде призначено не менше 30 – це понад 20 тисяч додаткових місць.

Як вже повідомлялося, Укрзалізниця розраховує у новорічно-різдвяний період, збільшити обсяги пасажирських перевезень на 7%, у порівнянні з показником минулого року.