Друк
15.11.2018

Придбані залізничні квитки відтепер можна зберігати в додатку Apple Wallet та вносити інформацію про поїздку до Google-календаря, – Євген Кравцов

Укрзалізниця розширює можливості онлайн-сервісу купівлі залізничних квитків booking.uz.gov.ua для мобільних пристроїв. Придбані залізничні квитки відтепер можна зберігати в додатку Apple Wallet та вносити інформацію про поїздку до Google-календаря. Про це на своїй сторінці у Facebook  повідомив керівник Укрзалізниці Євген Кравцов.

 

«Дві корисні функції додали до нашого онлайн-сервісу booking.uz.gov.ua: якщо Ви працюєте з гаджетами на базі системи іOS – відсьогодні можна зберігати квитки у додатку Apple Wallet та автоматично вносити інформацію про поїздку до Google-календаря», – розповів Євген Кравцов.

Наразі через інтернет Укрзалізниця реалізує близько 50% квитків. Так, з початку року через всесвітню мережу продано понад 21 млн квитків, а з початку впровадження послуги – 78,5 млн квитків.

Нагадаємо, що клієнти Укрзалізниці можуть онлайн купити квитки на сайті booking.uz.gov.ua або через додатки, що працюють на базі системи іOS або Android.

Онлайн-квитки можна придбати на всі поїзди внутрішнього сполучення, окрім деяких додаткових. На додаткові поїзди та міжнародні поїзди, що курсують у сполученні з країнами СНД, пасажири в режимі онлайн можуть оформити й оплатити проїзд, після чого отримають бланк замовлення на електронну пошту, і його необхідно обміняти в залізничній касі на звичайний квиток. Також квитки через інтернет можна оформити на 31 регіональний поїзд і на міжнародні поїзди № 705 та № 715 Київ – Перемишль, № 751/752 Здолбунів – Холм, № 735/736 Одеса – Перемишль і № 753/754 Ковель – Холм. При оформленні квитків через інтернет пасажир може самостійно обрати потрібний поїзд, тип вагона й місце. Також пасажир може обрати вагон із кондиціюванням.