Друк
12.11.2018

«Kyiv Boryspil Express» отримав найбільше голосів в опитуванні щодо назви швидкісного поїзда в аеропорт

Залізничний швидкісний експрес, що вже цього місяця почне курсувати між Центральним залізничним вокзалом у Києві та Міжнародним аеропортом «Бориспіль», отримав назву «Kyiv Boryspil Express». Про це повідомив в.о. голови правління Укрзалізниці Євген Кравцов.

«10 тисяч користувачів Facebook долучились до голосування, і це менше ніж за 4 дні. Мені назва імпонує. Переможець конкурсу – Євген Захаров. Євгене, у нас з Вами важлива місія – нанести цю назву на рухомий склад», – зазначив керівник компанії.

Ця назва набрала 3652 (36,5%) голосів в опитуванні, яке Укрзалізниця провела на своїй сторінці у Facebook. Голосування проводилося за допомогою офіційного додатку Facebook для проведення опитувань – Poll. Тому результати абсолютно об'єктивні та автоматично верифіковані.

Дякуємо всім, хто надіслав свої пропозиції щодо назви експресу, та вітаємо Євгена Захарова, який першим запропонував назвати експрес саме «Kyiv Boryspil Express» («KBE»).

Загалом користувачам було запропоновано на вибір 8 назв, які менеджмент компанії відібрав із понад 400 варіантів, що надійшли на електронну адресу та офіційну сторінку компанії у Facebook. Серед них, крім переможця: «Sky Express» - 3543 голоси (35,4%), «Либідь» - 799 голосів (8%), «UZ Air» - 621 голос (6,2%), «Чумак» - 426 голосів (4,3%), «Аерошатл» - 425 (4,3%), «Січ» - 296 голосів (3%) та «UZ Express» - 237 голосів (2,4%).

«До речі, у запасі ще кілька промовистих назв – залишимо їх для майбутніх масштабних будівництв», - додав Євген Кравцов.

Впевнені, що ця назва стане добрим символом експресу, а сам поїзд – гарним і зручним транспортом.

Наразі Укрзалізниця вже закінчує будівництво зупинки Бориспіль-аеропорт, триває зведення критого пішохідного переходу між залізничною зупинкою та терміналом D аеропорту, облаштування платформи та зали очікування експресу на Центральному залізничному вокзалі.