Друк
06.11.2018

Водій автівки не впорався з керуванням та перекинувся на колії – один з пасажирів загинув

Вчора, 5 листопада, сталося ДТП на колії перегону роз’їзд 20 км – Енергодар Запорізької області. За 40 метрів від регульованого переїзду водій «BMW» на значній швидкості не впорався з керуванням, перекинувся та опинився на колії. Рух поїздів на перегоні довелося закрити на три години. Окрім водія в салоні автомобіля знаходилося 5 людей. Працівники швидкої допомоги констатували смерть одного з пасажирів, четверо потерпілих доправлено машиною швидкої допомоги до лікарні.

Всього за 10 місяців 2018 року на залізничних переїздах і коліях  поза переїздами Укрзалізниці сталося 60 випадків ДТП, у тому числі 51 випадок на переїздах і 9 - на коліях поза переїздами. Внаслідок ДТП загинуло 15 осіб і 26 травмовано. У порівнянні з відповідним періодом 2017 року кількість ДТП зменшилася на 12 випадків, кількість загиблих зменшилася на 5 осіб, а кількість травмованих збільшилася на 4 особи.

Укрзалізниця вкотре звертає увагу всіх учасників дорожнього руху на необхідність суворо дотримуватися правил, не піддавати невиправданому ризику своє життя, життя пасажирів і працівників залізничного транспорту.