Друк
04.10.2018

ПАТ «Укрзалізниця» готує снігоочисну техніку та колії до роботи в зимовий період

Залізничники готують снігоочисну техніку та колії до роботи в складних погодних умовах. Зокрема, до 1 листопада фахівці оглянуть майже 44 тис. км колій, підготують 13256 стрілочних переводів, обладнаних пневмообдувкою для прибирання сухого снігу та 2409 стрілочних переводів, обладнаний електрообігрівом. Профілактичний огляд пройдуть 111 снігоочисна та 86 снігоприбиральних машини для очищення залізничних об’єктів від снігу.

 До зимового періоду комунальники лагодять 78 котельних для обігріву вокзалів та станцій; облаштовують понад 2, 6 тис. виробничих будинків та споруд, в яких утеплюють двері та вікна, ремонтують покрівлі, оглядають системи вентиляції та опалювання приміщень.

Господарства публічного товариства опікуються зимовим спецодягом та спецвзуттям для робітників, закуповує костюми, утеплені штани і куртки, шапки ушанки, робочі рукавиці. Крім того, для робітників на час зимової негоди готуються зручні та теплі санітарно-побутові приміщення, зокрема пунктів обігріву – 223 од., приміщень для сушіння спецодягу – 109 од., душових – 729 та 3009  гардеробних кімнат.