Друк
19.09.2018

Делегація Укрзалізниці під час виставки InnoTrans 2018 провела низку зустрічей зі світовими виробниками залізничного рухомого складу та обладнання

Делегація Укрзалізниці на чолі з керівником компанії Євгеном Кравцовим у Берліні бере участь у традиційниій виставці залізничного рухомого складу та обладнання InnoTrans 2018. Під час виставки члени делегації Укрзалізниці провели низку зустрічей із світовими виробниками залізничного рухомого складу та обладнання.

За словами Євгена Кравцова, наразі Укрзалізниця розпочала безпрецедентне технічне переоснащення і тому прагне залучити широке коло міжнародних партнерів для оновлення та модернізації рухомого складу та інфраструктури.

Зокрема, відбулись зустрічі з керівниками компаній PESA Holding та Siemens.  «Укрзалізниця  пропонує різноманітні формати оновлення парку рухомого складу для приміських перевезень. По це і говорили з представниками польського виробника PESA. Наразі компанія розраховує на долучення до цього питання органів місцевої влади, які, безумовно, мають взяти активну фінансову участь у подібних проектах. Тому вже зараз ведемо пошук надійних партнерів, які мають досвід виробництва рухомого складу, що може використовуватися для приміських та регіональних перевезень. Також розглядаємо питання подальшого ремонту та модернізації наявних рейкових автобусів для покращення їх кофортності та надійності», – зазначив Євген Кравцов.

Крім того, керівник Укрзалізниці нагадав, що компанія вже має довгу і продуктивну історію співробітництва з Siemens і розраховує на продовження цієї співпраці в майбутніх проектах з постачання рухомого складу, обладнання для нього, приладів і систем для залізничної інфраструктури.

Також делегація Укрзалізниці провела зустріч з американськими партнерами – компанією GE Transportation. Сторони висловили задоволення ходом реалізації довгострокового контракту на постачання Україні тепловозів TE33AC GE серії Evolution, локалізацію яких вже розпочато на ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод». 

Представники Укрзалізниці також беруть участь у семінарі керівників залізниць Європи та Азії, під час якого очільники залізниць та фахівці обговорять політику розвитку залізничного транспорту, глобальні перспективи розвитку вантажних перевезень та роль залізниці у них.