Друк
11.09.2018

Другий локомотив General Electric уже вирушив в Україну, — Євген Кравцов

Другий локомотив General Electric вирушив зі США 7 вересня. Чекаємо на нього в Чорноморську 25 вересня. Про це повідомив на своїй сторінці у Twitter в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

 

«Вітаємо перший TE33AC General Electric на українській землі! Ласкаво просимо і у добру путь! Другий локомотив вирушив зі США 7 вересня. Чекаємо на нього тут же, у Чорноморську, 25 вересня! Добрий початок – половина діла!», — повідомив Євген Кравцов.

Нагадаємо, перший локомотив General Electric прибув ввечері 10 вересня в Україну. Сьогодні його розвантажили з судна.

Загалом у рамках підписаного в лютому 2018 року договору Укрзалізниці буде поставлено 30 тепловозів виробництва GE. Подальша співпраця Укрзалізниці з GE також передбачає модернізацію 75 локомотивів (150 секцій), постачання 225 нових локомотивів GE серії Evolution до 2027 року, модернізацію наявного рухомого складу та довгострокове технічне обслуговування з метою оновлення та модернізації локомотивів.

Паралельно з виготовленням нових локомотивів триває процес навчання машиністів керування нової технікою. Вже 10 спеціалістів Укрзалізниці вивчили правила експлуатації та обслуговування локомотивів General Electric серії ТЕ33АС та пройшли практику керування ними. Зокрема, вони пройшли практику управління локомотивом на спеціальному тренажері, який повністю імітує роботу тепловоза General Electric.