Друк
10.08.2018

Експерти General Electric рекомендуватимуть Мелітопольське локомотивне депо як основну базу сервісного обслуговування локомотивів GE

Експерти General Electric рекомендуватимуть менеджменту ПАТ «Укрзалізниця» Мелітопольське локомотивне депо регіональної філії «Придніпровська залізниця» як основну базу сервісного обслуговування локомотивів GE. Такі висновки вони зробили після експертизи та огляду цього об’єкта.

 Зокрема, представники компанії General Electric вважають, що Мелітопольське локомотивне депо регіональної філії «Придніпровська залізниця» максимально відповідає вимогам компанії до центру з обслуговування новозбудованих для України тепловозів серії ТЕ33АС «Тризуб». Свою думку представники компанії General Electric – регіональний директор із сервісу Павло Семикопенко та регіональний директор з якості Газіз Іскаков – висловили в ході візиту до Мелітопольського локомотивного депо.

Зокрема, зарубіжні експерти оглянули виробничі приміщення депо: основні цехи та дільниці, складські й лабораторні приміщення, – ознайомилися з технічним оснащенням та можливостями структурного підрозділу, його кадровим потенціалом. Також вони обговорили низку питань, які потребуватимуть вирішення: виділення окремих складських та офісних приміщень, визначення кількості персоналу, необхідного для проведення ремонтних робіт та технічного обслуговування тягового рухомого складу, навчання працівників, деталі матеріально-технічного забезпечення тощо. «У депо є чудова база, – підсумував обхід регіональний директор із сервісу Павло Семикопенко. – Добре оснащена. Збережено кваліфікований персонал. Скрізь чисто. Приміщення не нові, однак ми побачили, що тут їх упорядковують і ремонтують». «Технічна експертиза показала, що в депо досить високий рівень механізації та автоматизації виробничих процесів, – додав регіональний директор з якості Газіз Іскаков. – Тож проблем з освоєнням ремонту та технічного обслуговування локомотивів нового покоління, певен, не виникне. Тим більше що компанія належним чином підготує спеціалістів та постійно відслідковуватиме їх поточну кваліфікацію». За словами експертів, це дає підстави рекомендувати менеджменту Укрзалізниці Мелітополь як основну базу сервісного обслуговування локомотивів GE.

Нагадаємо, 8 серпня перший локомотив TE33AC із заводу General Electric Transportation у Ері, штат Пенсильванія, відправився до України.