Друк
08.08.2018

Перший локомотив General Electric сьогодні вже відправиться до України, – Євген Кравцов

Сьогодні перший локомотив TE33AC із заводу General Electric Transportation у Ері, штат Пенсильванія, відправиться до України. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов. 


«Локомотив поїде залізницею до Норфолка, штат Вірджинія, а потім судном через Атлантику, Середземне та Чорне море до Чорноморська», – розповів він.

Також він нагадав, що остаточне доукомплектування локомотива проводитиметься на Крюківському вагонобудівному заводі. «Після цього він буде прийнятий в експлуатацію та почне перевозити вантажі», – резюмував Євген Кравцов

Раніше повідомлялося, що локомотивні бригади Укрзалізниці навчатимуть правил експлуатації та обслуговування локомотивів General Electric серії ТЕ33АС. Уже відібрано 10 машиністів, які в другій половині серпня 2018 року пройдуть навчання в «Центрі оцінки та розвитку персоналу залізничного транспорту» в місті Астана. Навчання відповідно до угоди проходитиме за кошти General Electric. Після навчання машиністи спільно з фахівцями кадрових служб Укрзалізниці розгорнуть повний цикл теоретичного та практичного навчання своїх колег на місцях.