Друк
21.06.2018

На Полтавщині продовжуються спроби диверсій для дестабілізації роботи залізниці: цього разу вчинили замах на життя локомотивної бригади

21 червня на перегоні Кременчук – Потоки невідомі особи вчинили диверсію, яка могла призвести до катастрофи та загрожувала життю локомотивної бригади. Так, зловмисники підвісили пакет із камінням до автомобільного мосту, під яким у той час проїжджав локомотив. Унаслідок цього розбито лобове скло локомотива. На щастя, локомотивна бригада не постраждала та змогла справитися з керуванням. Про випадок повідомлено правоохоронні органи.

 За словами директора регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Миколи Уманця, це вже не перший випадок, коли зловмисники скоюють диверсії на залізниці. «Лише на Полтавщині упродовж червня зафіксовано вже декілька кричущих випадків втручання в роботу залізничної галузі, які можна розцінювати як диверсію та злочин проти залізниці та залізничників. Наші локомотиви закидували «коктейлями Молотова», обливали брудом, а тепер каміння. Усі ці злочини можуть призвести до катастрофи, тому закликаємо правоохоронні органи негайно розслідувати ці випадки, щоб усі злочинці постали перед судом», – зазначив  Микола Уманець.

Раніше повідомлялося, що після того, як так званий «італійський страйк» не отримав підтримки серед працівників локомотивних депо, представники Укрзалізниці та правоохоронних органів неодноразово фіксували заклики до радикальних протиправних дій, а також спроби невстановлених осіб пошкодити майно Укрзалізниці та перешкодити роботі залізничного транспорту.