Друк
23.05.2018

Огляд фахівців підтвердив, що локомотиви депо Кременчук придатні до роботи та безпечні для машиністів

Комісія Укрзалізниці, яка оглянула два локомотиви в депо Кременчук, підтвердила, що зазначений рухомий склад придатний до роботи та безпечний для машиністів.

 

Зокрема, фахівці компанії проаналізували зауваження деяких працівників зазначеного депо щодо технічного стану рухомого складу. За результатами огляду та перевірки прямої загрози життю та здоров’ю локомотивних бригад не виявлено. В окремих випадках виявлено лише несуттєві відступи від норм в утриманні локомотивів та укомплектуванні інвентарем на рівні поточної експлуатації, які найближчим часом будуть усунуті.

Окрім того, зважаючи на відмову деяких працівників локомотивного депо Кременчук виконувати свої обов’язки, посилаючись у рапортах на статтю 6 Закону України «Про охорону праці», керівництво депо звернулося до Фонду соціального страхування України з проханням направити в це локомотивне депо страхового експерта. Адже лише за умови підтвердження страховим експертом порушень працівники депо мають право не виконувати свої обов’язки. В іншому випадку вони мають продовжувати виконання своїх посадових обов’язків.

Раніше повідомлялося, що Рада профспілки залізничників і транспортних будівельників України не підтримує оголошений Вільною профспілкою машиністів локомотивного депо Кременчук так званий «італійський страйк». Тим більше, що впродовж року Укрзалізниця збільшила середню заробітну плату локомотивних бригад на 67 %. Так, по деяких депо заробітна плата машиністів складає понад 20 тисяч гривень.