Друк
22.05.2018

Укрзалізниця запровадить нові безконтактні системи оплати проїзду на поїздах до аеропорту Бориспіль, - Євген Кравцов

ПАТ «Укрзалізниця» має намір запровадити нові технології безконтактної системи оплати проїзду та опрацювати їх на поїздах, які курсуватимуть за маршрутом станція Київ-Пасажирський – Міжнародний аеропорт Бориспіль. Про це розповів в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

 «Попередньо передбачено застосування двох нових для Укрзалізниці технологій оплати проїзду в поїздах. Перша – встановимо на Центральному вокзалі в Києві та в Міжнародному аеропорту Бориспіль спеціальні термінали для продажу квитків за готівку та безготівкові коши. Друга – надамо пасажирам можливість розрахуватися за проїзд безпосередньо в поїздах за технологією, що вже вдало опрацьована в Київському метрополітені спільно з Ощадним банком України», - повідомив Євген Кравцов під час інспектування ходу будівництва інфраструктури швидкісного залізничного сполучення Київ – аеропорт Бориспіль 22 травня 2018 року.

Також очільник Укрзалізниці зазначив, що після тестування безконтактних систем оплати на поїздах до Міжнародного аеропорту Бориспіль ця технологія буде розширена на інші поїзди – приміські та далекого сполучення.