Друк
18.05.2018

Представники Укрзалізниці взяли участь у роботі 68-го засідання Ради з залізничного транспорту держав-учасників Співдружності

Делегація ПАТ «Укрзалізниця», яку очолює в.о. голови правління компанії Євген Кравцов, взяла участь у 68-ому засіданні Ради з залізничного транспорту держав-учасників Співдружності в Бішкеку (Киргизька Республіка). Під час засідання проведено низку переговорів із представниками залізничних адміністрацій держав-учасників Співдружності.

 

Зокрема, відбулася зустріч із представниками АТ «Литовські залізниці», на якій сторони дійшли згоди з наступних питань: подальший розвиток проекту контейнерного поїзда «Вікінг», транспортування зерна з Чернігівської області у Клайпеду. «Вимоги сьогодення – більш гнучко та оперативно реагувати на потреби ринку, щоб розвивати транзитні та експортні залізничні перевезення. Здійснювати це можливо лише за умови конструктивного діалогу з нашими іноземними колегами з метою створення конкурентоздатних умов для клієнтів залізниць», - прокоментував в. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов. Він додав, що участь Укрзалізниці в таких заходах дає помітні результати: «Завдяки нашій активній роботі створюються умови для вдосконалення митних і прикордонних процедур, покращуються показники використання рухомого складу, розвиваються міжнародні транспортні коридори».

Загалом програмою заходів засідання було передбачено розгляд 12 питань, серед яких: підсумки експлуатаційної роботи мережі залізниць за 2017 рік і перший квартал 2018 року; підсумки роботи пасажирського комплексу в міжнародному сполученні; графік руху поїздів на 2018/2019 рік; підсумки перепису контейнерів у 2017 році та підготовку до перепису вантажних вагонів у 2018 році; встановлення узгодженої тарифної політики на залізничному транспорті та інші.

Цього разу в Бішкеку зібралися члени Ради з залізничного транспорту держав-учасників Співдружності з Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Казахстану, Киргизії, Молдови, Росії, Таджикистану, Туркменістану, Узбекистану, України. Також асоційовані члени Ради – керівники залізничних адміністрацій Болгарії, Грузії, Латвії, Фінляндії, Литви, Естонії. Спостерігачі при Раді – представники залізничної адміністрації Ісламської Республіки Іран та Міжнародної конфедерації профспілок залізничників і транспортних будівельників та інші.

 

Довідково

Метою діяльності організації є проведення узгодженої політики в галузі залізничного транспорту за різними напрямками: спільне використання рухомого складу, формування загальної тарифної політики, розвиток і вдосконалення єдиного технологічного та інформаційного простору, узгоджений розвиток інфраструктури, збільшення транзитного потенціалу тощо.