Друк
08.05.2018

Євген Кравцов увійшов до складу правління Транскаспійського міжнародного транспортного маршруту

Сьогодні, 8 травня 2018 року, у м. Баку (Азердбайджан) загальні збори керівників-учасників Транскаспійського міжнародного транспортного маршруту (ТМТМ) затвердили в.о. голови правління ПАТ  «Укрзалізниця» Євгена Кравцова в якості члена правління об’єднання юридичних осіб «Міжнародна асоціація «Транскаспійський міжнародний транспортний маршрут». За це рішення одноголосно проголосували всі дев’ять членів правління асоціації, присутні на зборах.

 Євгена Кравцова затверджено членом правління асоціації ТМТМ на підставі договору про вступ ПАТ «Укрзалізниця» в постійні члени об’єднання юридичних осіб «Міжнародна асоціація «Транскаспійський міжнародний транспортний маршрут», підписаного 2 квітня 2018 року.

Раніше повідомлялося, що делегація Укрзалізниці на чолі з Євгеном Кравцовим у Баку 7-8 травня бере участь у засіданні загальних зборів керівників-учасників Транскаспійського міжнародного транспортного маршруту. Він спрямований на реалізацію ініціативи «Економічний пояс Шовкового шляху» в напрямку Китай – Казахстан – Азербайджан – Грузія –Україна – країни Європи з використанням поромних переправ через порти Чорного та Каспійського морів.