Друк
29.03.2018

За сприяння менеджменту Укрзалізниці затримано посадовців товариства за передачу неправомірної вигоди

Співробітниками Департаменту захисту економіки Національної поліції України спільно з працівниками Головного слідчого управління НПУ під час передачі неправомірної вигоди у розмірі 85 тисяч гривень за сприяння у подовженні терміну дії строкового трудового договору, затримано одного із заступників директора філії «Центр сервісного забезпечення» ПАТ «Укрзалізниця». Про це у четвер, 29 березня, на своїй сторінці у Facebook повідомив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

Пізніше було затримано ще одного фігуранта цієї справи – помічника директора одного з напрямків роботи підприємства. «Посадовці запропонували директору одного з департаментів 85 тисяч гривень неправомірної вигоди, про що останній одразу повідомив керівництво. Під час проведення заходів по викриттю посадових осіб правоохоронці задокументували причетність до вчинення злочину заступника директора філії та помічника директора одного з напрямків роботи підприємства», – йдеться у повідомленні Нацполіції.

«Це ще один сигнал тим у компанії, хто звик до безкарності, був чи є частиною системи, де з рук сходять будь-які зловживання. Наша боротьба з корупцією – це не імітація», – зауважив Євген Кравцов.

За словами керівника Укрзалізниці, ці затримання демонструють, що сьогодні у компанії побудована та діє ефективна система внутрішньої протидії зловживанням та корупції, котра поширюється на кожного, незалежно від посади та рангу керівника.

Щодо затриманих, як повідомляє Національна поліція України, наразі проводяться слідчі дії. Вони затримані у порядку ст. 208 КПК України. Кримінальне провадження відкрито за ч. 3 ст. 369 (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) КК України.