Друк
21.03.2018

До кінця квітня Укрзалізниця повністю завершить перший етап проекту з реконструкції ділянки Пологи – Комиш-Зоря, – Євген Кравцов

Укрзалізниця збільшує пропускну спроможність маріупольського напрямку. Залізничники побудують дві додаткові колії на стиковій станції Комиш-Зоря та роз’їзд на 327-му кілометрі перегону Магедове – Комиш-Зоря. Про це повідомив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

 

За словами керівника Укрзалізниці, окрім цих робіт буде виконано посилений капітальний ремонт непарної колії на перегонах роз’їзд 376-й кілометр – Розівка та Зачатівська – роз’їзд 376-й кілометр. Усі роботи планується закінчити до 24 квітня. «Ми розуміємо стратегічну важливість маріупольського напрямку, тому заздалегідь погодили оптимальні дати початку робіт, їх тривалість і обсяги, а також особливості організації пропуску поїздів на маріупольському напрямку в цей період. Після виконання цих робіт буде повністю завершено перший етап проекту з реконструкції ділянки Пологи – Комиш-Зоря», – розповів в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

Основні обсяги, які вимагатимуть тимчасового обмеження пропуску поїздів на маріупольському напрямку до 12-18 составів, заплановано на 2-25 квітня. За словами Євгена Кравцова, для забезпечення безперебійної роботи меткомбінатів Приазов’я в цей період Укрзалізниця спільно з металургійними комбінатами працює над створенням більш як 5-добового запасу сировини для меткомбінатів.