Друк
01.02.2018

Контейнерний поїзд прибув на станцію Чорноморська (ТІС) порт «Южний» із випередженням графіка

Перший рейс контейнерного поїзда ст. Київ-Ліски – ст. Чорноморська (ТІС) порт «Южний» відбувся.  Сьогодні, 1 лютого, о 9:10 поїзд прибув до контернейного терміналу ТІС у морському торговельному порту з випередженням графіка на 45 хвилин Зі станції Дарниця контейнерний поїзд відправився вчора о 14:51.

За графіком час у дорозі поїзда 19 годин. Перевезення здійснюються в контейнерах компанії Maersk. «Одна з примітних особливостей нового контейнерного маршруту – доставка вантажів за графіком з чіткою періодичністю. Вантажовідправники таким чином матимуть можливість заздалегідь планувати свої логістичні процеси. Для Укрзалізниці в особі філії «ЦТС «Ліски» – це можливість залучити додаткові обсяги вантажоперевезень. Компанія спільно з партнерами проекту забезпечить комплексний сервіс доставки вантажів клієнтам «від дверей до дверей». Це відбуватиметься у межах глобальної системи доставки вантажів компанії MAERSK», – зазначив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.  

За його словами, цей контейнерний поїзд покращить і спростить логістику та дозволить клієнтам мати гарантії швидких і надійних перевезень.

Партнери нового проекту запевнили в заповнюваності маршруту в подальшому, а митники пообіцяли швидко оформляти необхідні процедури.

Як зазначив співвласник – генеральний директор компанії «ТІС» Андрій Ставніцер, наразі поїзд перевозитиме близько 500 контейнерів щомісяця і дозволить забрати з доріг 12 тисяч вантажівок. У подальшому планується також здійснювати перевезення контейнерів із одеського регіону на станцію Харків-Ліски.

Нагадаємо, що регулярний маршрут контейнерного поїзда ст. Чорноморська (ТІС) порт «Южний» – ст. Київ-Ліски – ст. Чорноморська (ТІС) порт «Южний» відкрили 31 січня.