Друк
19.12.2017

Сервіс booking.uz.gov.ua визнано найкращим з придбання квитків в інтернеті за версією онлайн-журналу «PaySpace Magazine»

Сервіс booking.uz.gov.ua визнано найкращим з придбання квитків в інтернеті за версією онлайн-журналу «PaySpace Magazine». Конкурс серед представників сфери електронної комерції і FinTech України видання провело вже вдруге.

 

Переможців у номінаціях обирали шляхом відкритого голосування. Спеціалізований онлайн-журнал «PaySpace Magazine» під час щорічного конкурсу «PaySpace Magazine Awards 2017» ставив перед собою серйозне завдання: визначити лідерів на ринку електронної комерції і FinTech України.

Система відкритого інтернет-голосування дозволила зробити це виключно на основі думок і переваг користувачів. Переможці були визначені у 18 категоріях. Категорії охоплюють основні сфери, де на сьогоднішній день зростає конкуренція та відбувається боротьба за клієнта.

Конкурс тривав з 1 жовтня, онлайн-голосування – упродовж листопада. У грудні організатори здійснили підрахунок голосів і 14 грудня у кожній категорії визначили переможців. Вітаємо колектив філії «Головний інформаційно-обчислювальний центр» і всіх залізничників зі здобутою заслуженою перемогою. На черзі впровадження нових сервісів для пасажирів.

За минулий місяць через мережу інтернет було реалізовано понад 46% від загального обсягу продажу квитків Укрзалізницею.