Друк
06.12.2017

Правління Європейської Бізнес Асоціації вирішило прийняти Укрзалізницю до лав Асоціації

На засіданні правління Європейської Бізнес Асоціації за участі в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євгена Кравцова, директора з економіки і фінансів Андрія Рязанцева та директора із стратегічного розвитку та інвестиційної політики Антона Саболевського було обговорене питання вступу Укрзалізниці до Асоціації.

 

На засіданні були презентовані досягнення у реформуванні компанії, плани на найближче майбутнє, висвітлені стратегічні та пріоритетні питання та завдання для галузі.

Євген Кравцов наголосив, що наразі важливим є подальший розвиток корпоративного управління компанією, забезпечення прозорих механізмів у закупівлях, розвиток кадрового потенціалу відповідно до кращих європейських практик. «Укрзалізниця сьогодні – це не державна адміністрація залізничного транспорту. Нині компанія є частиною бізнесу, і ми хотіли б у ринковому середовищі спільними зусиллями покращувати інвестиційний клімат. Наші бізнес-інтереси знаходяться в Європі, а розвиток компанії  пов’язаний з інтеграцією України в ЄС», – відзначив керівник товариства.

У результаті обговорення Правління ЄБА вирішило прийняти Укрзалізницю у члени Асоціації. «Це значний крок у трансформації компанії. Це визнання наших досягнень у покращенні відкритості нашого бізнесу, прагненні до змін та прозорості у інформаційному просторі. Сьогодні ми намагаємось бути конструктивними у діалозі з клієнтами та партнерами, багато з яких зорієнтовані на співпрацю з європейською економікою», – зазначив директор з економіки та фінансів ПАТ «Укрзалізниця» Андрій Рязанцев.

Європейська Бізнес Асоціація об'єднує компанії для досягнення спільної мети та для реалізації вектору євроінтеграції в Україні. «Ми поділяємо цінності ЄБА. Ми підтримуємо чесну та прозору конкуренцію та прагнемо нульової толерантності до корупції в нашій організації», – зауважив директор із стратегічного розвитку та інвестиційної політики ПАТ «Укрзалізниця» Антон Саболевський.