Друк
08.11.2017

Укрзалізниця проводить роботи для підвищення пропускної спроможності ділянки Пологи - Комиш-Зоря

Залізничники регіональної філії «Придніпровська залізниця» розпочали комплекс робіт на ділянці Пологи – Комиш-Зоря. Заплановано вкладання додаткової (7-ої) приймально-відправної колії завдовжки кілометр та двох стрілочних переводів на стиковій станції Комиш-Зоря, через яку здійснюється залізничне сполучення зі станціями Маріупольського вузла. Від ініціативи і до практичної реалізації цим проектом опікується особисто в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

 

«У вересні Технічна рада ПАТ «Укрзалізниця», а згодом і правління товариства розглянули стратегію розвитку ділянки Пологи – Комиш-Зоря. Саме ця стратегія була покладена в основу інвестиційного проекту з реконструкції ділянки Пологи – Комиш-Зоря, спрямованого на підвищення пропускної спроможності пріоритетного для нас маріупольського напрямку», - повідомив Євген Кравцов.

 Як зазначив директор регіональної філії Микола Кужавський, колійні роботи на станції Комиш-Зоря проводяться в рамках реалізації першого етапу інвестиційного проекту з реконструкції ділянки Пологи – Комиш-Зоря, спрямованого на підвищення пропускної спроможності маріупольського напрямку.

Перший етап також передбачає відновлення роз’їзду на 327-му кілометрі перегону Магедове – Комиш-Зоря, це в планах залізниці на 2018 рік. Наступні етапи втілюватимуться з урахуванням актуальної ситуації, що дозволить раціонально використовувати кошти. Як результат, поставлене Урядом України завдання – в повному обсязі забезпечити потребу металургійних комбінатів Приазов’я в залізничних перевезеннях, буде виконане», – підсумовує Микола Кужавський.

Розпочаті на станції Комиш-Зоря колійні роботи будуть завершені вже за кілька днів. Водночас придніпровські залізничники неухильно виконують свої зобов’язання перед металургами і навіть у період робіт забезпечують стабільний пропуск поїздів на маріупольському напрямку.

Нагадаємо, що для підвищення пропускної спроможності ділянки Пологи – Комиш-Зоря в 2016-2017 роках на Придніпровській залізниці виконали капітальний ремонт шести колій та п’яти стрілочних переводів по станції Пологи, середній ремонт 14,3 км колії на перегоні Магедове – Комиш-Зоря, замінили новими майже 2,8 км рейок на перегонах Магедове – Комиш-Зоря, Пологи – Гусарка та Гусарка – Магедове.