Друк
25.10.2017

Укрзалізниця введе єдиний квиток на поїзди та автотранспорт, - Євген Кравцов

ПАТ «Укрзалізниця» планує ввести єдиний квиток на поїзди та автотранспорт. Про це повідомив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов сьогодні під час засідання Кабінету Міністрів України.

 

«Планується, що єдиний квиток діятиме на поїзди та автобуси – це буде особливо зручно для подорожуючих до курортних містечок нашої країни. Наприклад, пасажиру достатньо купити один квиток, щоб подорожувати з Києва до Івана-Франківська поїздом, а звідти автобусом до гірсько-лижного курорту у Буковелі», - пояснив після засідання Уряду Євген Кравцов. 

Також керівник Укрзалізниці повідомив, що у наступному році клієнтам буде запропоновано велику кількість електронних сервісів. Зокрема, компанія реалізує можливість онлайн-продажу квитків на усі поїзди, що курсують до країн Європейського Союзу та на регіональні поїзди. Також буде реалізовано онлайн-бронювання додаткових послуг, котрі сьогодні надає Укрзалізниця.

«Збільшення  переліку онлайн-сервісів сприятиме уникненню корупції у пасажирському секторі, оскільки це  унеможливить перепродаж квитків», - резюмував Євген Кравцов.