Друк
25.10.2017

У 2018 році Укрзалізниця запустить пілотний проект у приміському сполученні

Укрзалізниця на початку 2018 року реалізує пілотний проект з організації приміського залізничного сполучення навколо великих міст. Спочатку цей проект почне діяти в Київському вузлі. Про це сьогодні під час виступу на засіданні Кабінету Міністрів України повідомив голова правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

 

За його словами, приміське залізничне сполучення між Києвом та Ірпенем, Бучею, Немішаєвим та Броварами буде здійснюватися модернізованими електропоїздами з інтервалом руху 20-25 хвилин. «Цей проект допоможе зробити трудову міграцію населення більш зручною та розвантажити автомобільні дороги», - зазначив Євген Кравцов.

Керівник Укрзалізниці планує впродовж декількох наступних років реалізувати такі проекти і в інших найбільших містах України.

Також Євген Кравцов нагадав про катастрофічний для Укрзалізниці рівень компенсацій за перевезення пільговиків у приміському сполученні. Так, з початку року облдержадміністрації компенсували залізничниками за ці перевезення критично мало – у середньому близько 10 %.