Друк
12.10.2017

У суботу, 14 жовтня, з Центрального залізничного вокзалу в Києві відправиться святковий ретропоїзд

До свята Дня захисника України, Дня Українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці Укрзалізниця призначила ретропоїзд. Вирушити ним у подорож Київським залізничним кільцем можуть усі охочі в суботу, 14 жовтня, о 13:49 зі станції Київ – Пасажирський.

 

Під час подорожі ретропоїздом, який поведе паровоз Эр 787-46, пасажири зможуть помилуватися краєвидами столиці та Дніпром, побачити вантажні та пасажирські станції, локомотивні депо, будівлю історичного депо Київ – Московський, яке свого часу було основним для вантажних паровозів. За майже дві з половиною години ретропоїзд зробить кільце через Петрівку, Дарницю, Видубичі.

У складі поїзда комфортабельні вагони з м’якими місцями для сидіння та вагон-ресторан. Святковий поїзд поведе бригада з локомотивного депо ст. Сновськ, яке засноване у 1873 році та є базовим депо з обслуговування паровозів в Україні. 

Квитки на ретропоїзд продаються в касах вокзалу, вартість квитка для дорослих близько 77 грн, для дітей – 43 грн. Також бажаючі можуть відвідати виставку історичного рухомого складу на станції Київ – Пасажирський, що розташована біля 14-ї колії. Тут можна оглянути паровози різних серій, унікальні тепловоз ТЭ3 та електровоз ЧС4, пасажирські вагони-салони побудови першої половини ХХ сторіччя та спеціальну техніку.

Запрошуємо киян та гостей столиці провести свята разом з Укрзалізницею!