Друк
25.09.2017

Будівництво шляхопроводу в м. Вишневе може стати показовим проектом консолідації ресурсів дорожнього фонду, місцевої влади та залізниці, - Євген Кравцов

В.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов, міський голова м. Вишневе та представники органів місцевого самоврядування  25 вересня оглянули  залізничний переїзд у Вишневому, де місцева влада пропонує збудувати шляхопровід. Євген Кравцов ініціював створити спільну робочу групу для реалізації проекту та залучити для будівництва шляхопроводу кошти  державного дорожнього фонду України.

Керівник Укрзалізниці Євген Кравцов безпосередньо на об’єкті обговорив з місцевою владою деталі спорудження шляхопроводу на місці залізничного переїзду майже в центрі Вишневого. Представники місцевої влади нарікають, що через велику інтенсивність руху поїздів переїзд часто закритий для проїзду автотранспортом. Це  призводить до скупчення автомобілів в очікуванні відкриття шлагбаумів.

У свою чергу в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» зауважив, що це переїзд найвищої першої категорії, з черговим працівником, автоматичною сигналізацією та чотирма шлагбаумами, що відповідає вимогам безпеки. Для розвантаження міста від скупчення автотранспорту саме міська влада Вишневого має залучати джерела фінансування для будівництва шляхопроводу. «З точки зору роботи залізниці немає питань до функціонування цього залізничного переїзду. Це питання дорожньої інфраструктури, пристосованості до потреб міста. Тому пропоную клопотати про залучення на будівництво шляхопроводу коштів  державного дорожнього фонду України, звернутися до Міністерства інфраструктури з проханням першочергово включити цей об’єкт до переліку.

З наступного року кошти дорожнього фонду спрямовуватимуться на програму підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні. Будівництво шляхопроводу у Вишневому може стати яскравим прикладом такої програми в дії та співпраці Міністерства інфраструктури, Укрзалізниці і місцевої влади. На цьому об’єкті реально показати, як працює дорожній фонд», – зазначив Євген Кравцов.

Керівник ПАТ «Укрзалізниця» підкреслив, що компанія усіляко сприятиме у підготовці необхідних документів та виконанні робіт. Євген Кравцов також нагадав, що товариство вже ініціювало перед Міністерством інфраструктури спрямувати кошти з державного дорожнього фонду України на будівництво 4 шляхопроводів замість залізничних переїздів. «Це найбільш соціально значущі об’єкти з підвищеним ризиком через інтенсивність руху автотранспорту. Ми запропонували виділити з державного дорожнього фонду 710 млн грн на будівництво шляхопроводів замість переїздів», – повідомив в.о. голови правління товариства.