Друк
28.07.2017

ПАТ «Укрзалізниця» перевезла 500 вагонів південноафриканського енергетичного вугілля з судна «Zhao Yaung Feng»

Залізниця почала перевезення 75 тис. тонн вугілля, доставленого судном «Zhao Yaung Feng» з Південної Африки до морського торговельного порту «Южний» (Одеська область) для українських теплових електростанцій. Щодоби 100 піввагонів (6700 тонн) енергетичного вугілля перевозиться на склади Придніпровської та Криворізької ТЕС.

 

Залізниця має всі необхідні засоби для виконання поставленого Урядом України завдання з забезпечення ТЕС енергетичним вугіллям до нового опалювального сезону. При плануванні вантажних перевезень рухомий склад у першу чергу надається для перевезення енергетичного вугілля. Завдяки якісній операційній роботі Укрзалізниця впродовж року виконує замовлення з доставки вугілля до найбільших енергогенеруючих компанії України, що забезпечують життєдіяльність промислових підприємств і міст країни в цілому.

До кінця року планується прийняти ще мінімум шість суден з енергетичним вугіллям. Наразі третє судно зі стратегічною сировиною для українських електростанцій вже на підході до українських берегів.