Друк
06.07.2017

Укрзалізниця сприяє проведенню слідчих дій та сподівається на об’єктивність розслідування кримінальної справи стосовно договору оренди землі в смт Пісківка

ПАТ «Укрзалізниця» сприяє проведенню слідчих дій у рамках кримінального провадження стосовно договору оренди землі в смт Пісківка. Наразі слідчі прокуратури м. Києва та працівники СБУ проводять обшуки в адміністративній будівлі та низці структурних підрозділів товариства. Правоохоронцям надано доступ до приміщень та документів.

 

ПАТ «Укрзалізниця» веде курс на очищення від корупції та не покриває працівників, які своїми незаконними діями могли завдати матеріальної шкоди та значних репутаційних ризиків компанії.

Обшуки проводяться відповідно до ухвали Дніпровського районного суду м. Києва. Керівників кількох департаментів підозрюють у змові стосовно договору оренди земельної ділянки в смт Пісківка.

ПАТ «Укрзалізниця» сподівається на об’єктивність розслідування кримінального провадження від 15 березня 2017 року та звертає увагу на ту обставину, що підозрюваний у змові заступник начальника юридичного департаменту ПАТ «Укрзалізниця» призначений на цю посаду лише 1 червня 2017 року, а до цього взагалі не працював у галузі залізничного транспорту.