Друк
12.06.2017

До безвізу Укрзалізниця запустила поїзд Ковель – Холм і готує нові маршрути

Сьогодні, 12 червня, розпочав курсування новий поїзд міжнародного сполучення Ковель – Холм. В урочистостях з нагоди його запуску взяли участь генеральний консул Польщі в Луцьку Вєслав Мазур, голова комітету з питань транспорту Верховної Ради України Ярослав Дубневич, голова Волинської ОДА Володимир Гунчик, член правління ПАТ «Укрзалізниця» Сергій Михальчук та директор регіональної філії «Львівська залізниця» Іван Груник.

 

Під час урочистостей з нагоди запуску поїзда член правління ПАТ «Укрзалізниця» Сергій Михальчук зауважив, що залізничники докладають багато зусиль для успішної конкуренції з іншими видами транспорту в міжнародних перевезеннях: «Якщо маршрут Холм – Ковель буде популярним та затребуваним, то ми можемо подовжити його, щоб мешканці ще двох обласних центрів – Рівного та Луцька – безперешкодно та швидко могли подорожувати до Європи».

Директор регіональної філії Іван Груник підкреслив, що маршрут Ковель – Холм відкриває нові можливості для громадян України та нові економічні перспективи для Польщі й України.

Також Сергій Михальчук розповів, що розглядається можливість запуску наступного поїзда для зручних подорожей українців до Європи, а європейців до України: «Поїзд до Перемишля користується великим попитом, і пасажиропотік продовжує зростати: в сполученні Київ – Перемишль уже продано понад 87 тисяч квитків. Зручність цього маршруту оцінили і туристи, і студенти, і представники бізнесу. Тому залізничники аналізують можливість призначити другу пару поїздів у сполученні Київ – Львів – Перемишль через Вінницю, Хмельницький і Тернопіль».

За умови реалізації цього проекту фактично всі регіони України отримають зручну стиковку в напрямку Польщі. Наприклад, у Вінниці та Хмельницькому буде зручна пересадка на поїзд № 233/234 Хмельницький – Лисичанськ для мешканців північного Донбасу, Харкова, Полтави. Пересадка у Вінниці та Хмельницькому на поїзд № 69/70 Маріуполь – Львів дозволить планувати подорожі до Перемишля жителям Дніпра, Запоріжжя, Черкас, південного Донбасу.

Дізнатися про розклад руху поїзда № 751 Ковель – Холм можна на офіційному сайті ПАТ «Укрзалізниця». Маршрут обслуговуватиме рейковий автобус серії PESA 630М у складі 2 вагонів другого класу на 187 місць. Квиток коштує близько 200 грн.

Дізнатися про розклад руху поїзда № 705 Київ – Перемишль також можна на офіційному сайті ПАТ «Укрзалізниця». Квиток у першому класі коштує близько 600 грн, у другому класі – близько 425 грн.

Придбати квитки можна в касах міжнародного сполучення. Нагадаємо, що ціна може змінюватися залежно від курсу валюти в день придбання квитка.