Друк
08.06.2017

ПАТ «Укрзалізниця» провела аукціон з закупівлі бандажів

6 червня 2017 року відбувся аукціон із закупівлі бандажів чорнових для залізничного рухомого складу на суму понад 74 млн грн. Після відкриття пропозицій було визначено два переможці аукціону: ТОВ «Інтерпайп Україна» (Україна) та «HUTA BANKOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ» (Польща).

 Аукціон із закупівлі бандажів чорнових для залізничного рухомого складу був проведений філією «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Українська залізниця» за допомогою електронної системи публічних закупівель ProZorro. На конкурс було виставлено п’ять лотів загальною вартістю 74 248 805 грн. У результаті конкурсу перемогли пропозиції ТОВ «Інтерпайп Україна» на суму майже 60 млн грн та «HUTA BANKOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ» на суму 13,7 млн грн. Обидві компанії мають поставили загалом понад 4,6 тис. бандажів до кінця цього року.

ПАТ «Укрзалізниця» здійснює закупівлі через електронний майданчик ProZorro, що дозволяє зробити процес відкритим і зрозумілим для громадськості, партнерів і будь-яких контролюючих органів.