Друк
21.04.2017

Укрзалізниця ініціює індексацію тарифів на вантажні перевезення, а не на пасажирські

Заяви у ЗМІ щодо здорожчання проїзду у поїздах з червня цього року на 20% є провокацією, а не достовірною інформацією. До того ж у матеріалах такого характеру спотворений коментар  члена правління, який насправді пояснив необхідність індексації тарифів на перевезення вантажів.

У цьому легко переконатися із запису виступу Іренеуша Василевського на українському інфраструктурному формумі (фрагмент:1.04.50-1.06.20)https://www.youtube.com/watch?v=ivn05e9uqV8

У проекті фінансового плану на 2017 рік, який готується на розгляд правління товариства, не планується індексації тарифів на пасажирські перевезення. Вартість проїзду у поїздах внутрішнього далекого сполучення залишається незмінною з липня 2014 року.

Додатковий дохід у розмірі близько 7 млрд грн Укрзалізниця зможе отримати, за оцінками фахівців, у разі індексації тарифів на вантажні перевезення з червня цього року. Саме про це розповів член правління товариства учасникам форуму.

Такі публікації, які поширює, наприклад, портал znaj.ua, свідчать, що проти Укрзалізниці та її керівництва і далі тривають замовні інформаційні кампанії дискредитаційного характеру і не мають нічого спільного зі справжнім станом речей у компанії. Просимо не піддаватися на провокації та сфабриковані сенсації.