Друк
05.04.2017

Укрзалізниця сполучить Київ та східне Закарпаття новим прямим поїздом, - Войцех Балчун

ПАТ «Укрзалізниця» запроваджує пряме залізничне сполучення між Києвом і східним Закарпаттям. Так, з 3 травня 2017 року почне курсувати новий поїзд № 213/214 Київ – Солотвино.

Поїзд відправлятиметься зі станції Київ-Пасажирський по непарних числах о 18:34 та прибуватиме на станції Солотвино-1 о 13:42. Зворотно зі станції Солотвино-1 поїзд відправлятиметься по парних числах о 14:55 та прибуватиме до столиці України о 10:05.

Цей поїзд вперше забезпечить пряме залізничне сполучення столиці України міста Києва із населеними пунктами cхідного Закарпаття. Відтепер мешканці Солотвиного, Хуста, Тячева, Виноградова, Берегова, Королева, Виноградова матимуть можливість швидко та зручно подорожувати до Києва та зворотно.

«Призначення цього поїзда стане потужним імпульсом для розвитку туристичної галузі цього регіону, що сприятиме розвитку економіки та створенню нових робочих місць. Раніше Східне Закарпаття було позбавлене прямого залізничного сполучення з Києвом – в цей регіон курсував лише поїзд Львів – Солотвино», – зазначив голова правління ПАТ «Укрзалізниця» Войцех Балчун.

ПАТ «Укрзалізниця» постійно вивчає потребу регіонів у залізничному сполученні та намагається максимально гнучко реагувати на потреби громадян. Так, лише з серпня 2016 року нове зручне сполучення забезпечено мешканцям міст південної частини Одеської області – призначено поїзд 145/146 Київ – Ізмаїл,  попит на який перевищив найоптимістичніші очікування. Також зручне пряме сполучення з Києвом отримали мешканці Нікополя та Марганця.